Saltica Marka Salt Likitler

Saltica Likit, İngiltereli popüler salt likit üreticisi SALTICA tarafından üretilen tam 27 çeşit premium salt likit çeşitleri listemizi lezzet profilleri ile birlikte siz Buhar Adam müşterilerimizle paylaşıyoruz. %100 orijinal serial kodlu yüksek kaliteli Saltica Likit ürünleri yaz serisi, Gurme Serisi, Tobacco Serisi ve Meyveli seri olmak üzere 4 farklı seride zengin lezzetleri müşterisiyle buluşturuyor. Saltica.net olarak satışını yaptığımız SALTICA Likitler tüm alışverişlerinizde kesinlikle aynı gün kargoya verilir ve orijinallik konusunda sorgusuz iade garantilidir. Yeni tarihli olan Saltica likitlerimiz bandrollü kapalı kutudur.

Pod Elektronik Sigara ile içim esnasında Boğazı yormadan mükemmel bir içimle pod mod deneyimi yaşamak isteyen vaporların bir kez deneyip asla vazgeçemeyeceği Saltica Salt Likit çeşitlerimizi MTL içim yapılabilir elektronik sigara kitleri geneli ile güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye de en çok elektronik sigara ürünleri satış yapan Buharadamtr.com sitemizin blog kısmında da bolca bilgisini sunduğumuz Saltica Premium Salt likit çeşitleri hakkında bilgiler, yorumlar, Saltica en çok satan çeşitler, Saltica Likit hakkında bilgi veren bir çok içerik yer almaktadır.

Saltica Likit

Saltica Salt Likit Çeşitleri;

1-) Saltica American Tobacco, adındanda anlaşılacağı üzere Amerikan tütünü içim deneyimi sunan Amerikan tütünlü salt likittir.

2-) Saltica Ares, Amerikan tütünü, anason, krema, kraker tatlarının karışımından oluşan premium salt likittir.

3-) Saltica Bach, Ekşi Elma, Kırmızı Tatlı Elma ve Çilek tatları içeren premium pod kit likitidir.

4-) Saltica Cheff, Karpuz ve çilekli salt likittir.

5-) Saltica Diez, Yabanmersini, Kızılcık ve Sütlü Kremalı pod likiti

6-) Saltica Duke, Yoğurt, yaban mersini, Krema ve Üzüm tatları içeren premium likit

7-) Saltica Golden Tobacco, Türk tütünü içim deneyimi sunan premium pod likitidir.

😎 Saltica Golem, Sarı Tütün, Karamel, Sert Amerikan Tütünü, Buzlu Krema, Vanilya tatları karışımının eşsiz uyumu…

9-) Saltica Harpy, Cheese Cake, Kraker, Çilek ve Vanilya tatları içerir

10-) Saltica Hyde, Narlı likit sevenler için önerebileceğimiz müthiş bir salt likit içeriğinde Nar, Vanilya ve yaban mersini tatları içerir.

11-) Saltica Ice, Limonata, Limon ve Buz tatları içeren pod likiti yaz aylarında eşsiz bir ferahlık sunan buzlu serinletici bir salt likittir.

12-) Saltica Khan, Çilek, Muz ve Ejderha Meyvesi üçlemesi ile gelen iksir gibi leziz tatların uyumunu pod cihazlarınızda deneyiniz.

13-) Saltica Leseath, Karpuz, Kivi, Çilek ve buz karışımı tatları ile yakalanan Fresh tatlar karnavalı taze bir soluk niteliğindedir.

14-) Saltica Lycon, Tütün, Karamel, Vanilya ve Fındık karışımı ile harmanlanmış tütünlü pod likitidir.

15-) Saltica Mem, Limon, Kurabiye ve Gofret tatlarının güzel uyumu pod sistem kullanıcıları için nefis bir içim sunar.

16-) Saltica Olimpia, Elma, Çilek, Şeftali ve Buz tatlarından oluşan birincil lezzeti şeftali olan premium salt likit şeftali sevenlere hitap ediyor.

17-) Saltica Oxygen, Salatalık, Greyfurt ve Buz ile yakalanan lezzet önerilesi eşsiz bir serinlik sunan premium lezzettir.

18-) Saltica Pinky, Greyfurt, Limon ve Portakallı pod kit likiti 35mg ve 50mg seçenekleriyle güzel bir salt likit.

19-) Saltica Riote, Vanilya, Badem, Kokonat, Viski ve Şekerleme karışımı tatları boğazı yormadan yumuşak bir içimle gurme lezzeti viski tadından hoşlananlar için sunuyor.

20-) Saltica Ry4, Amerikan Tütünü, Karamel ve Özel RY4 tütünü tadının şahane uyumudur.

21-) Saltica Telos, Karamel, Muz, Bal ve Mısır Gevreği karışımıdır.

22-) Saltica Troll, Çikolatalı milkshake tadını pod elektronik sigarada içmek isteyenler için eşsiz bir içim sunar.

23-) Saltica Ultima, Sert kahve, vanilya, bisküvi, esmer şeker tatları sunan kahveli pod likitidir.

24-) Saltica USA MIX, çeşitli Amerikan tütünü tatları karşımı ile hazılanmış salt likit

25-) Saltica Vaporium, Kirazlı puro içim deneyimi sunan pod likiti

26-) Saltica Vega, ekşi limon ve tatlı olgun ananas tatlarının karışımı

27-) Saltica Virginia Tobacco, Dünyaca ünlü Virginia tütünü içimi sunan premium salt likittir.

  • admin diyor ki:

   Saltica American Tobacco Salt Likit 30ml
   Saltica American Tobacco, İngiltere menşeli premium kalitede salt likit üreten marka Saltica likitlerin pod cihazlar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan American Tobacco likit içeriğinde bulunan 1. sınıf Amerikan tütünlerinin muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica American Tobacco 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

   • admin diyor ki:

    Saltica ARES Salt Likit 30ml
    Saltica ARES, içeriğinde bulunan sert Amerikan tütünü, anason, krema, kraker aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica ARES 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 1. admin diyor ki:

  Saltica BACH Salt Likit 30ml
  Saltica BACH, içeriğinde bulunan Ekşi Elma, Kırmızı Tatlı Elma ve Çilek aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica BACH 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 2. admin diyor ki:

  Saltica CHEFF Salt Likit 30ml

  Saltica CHEFF, içeriğinde bulunan taze ve olgun çilek tadının tatlı karpuz ile muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica CHEFF salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

  • admin diyor ki:

   Saltica DIEZ Salt Likit 30ml
   Saltica DIEZ, içeriğinde bulunan Yabanmersini, Kızılcık ve Sütlü Krema karışımı tatların muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica DIEZ 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 3. admin diyor ki:

  Saltica DUKE Salt Likit 30ml
  Saltica DUKE, İngiltere menşeli premium kalitede salt likit üreten Saltica markasının pod elektronik sigara ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan DUKE likit içeriğinde bulunan Yoğurt, yaban mersini, Krema ve Üzüm aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam ve Likit Park güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica DUKE 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 4. admin diyor ki:

  Saltica Golden Tobacco Salt Likit 30ml
  Saltica Golden Tobacco, içeriğinde bulunan Türk tütünü tadı sizi mest edecek bir içim deneyimi sunar. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica Golden Tobacco salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir. Buharadamtr.net

 5. admin diyor ki:

  Saltica Golem Salt Likit 30ml
  Saltica Golem, İngiltere menşeli premium kalitede salt likit üreten Saltica markasının pod elektronik sigaralar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan Golem likit içeriğinde bulunan Sarı Tütün, Karamel, Sert Amerikan Tütünü Buzlu Krem, Vanilya aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica Golem 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 6. admin diyor ki:

  Saltica HARPY Salt Likit 30ml
  Saltica HARPY, Cheese Cake, Kraker, Çilek ve Vanilya aromaları içeren İngiltere menşeli yüksek kalitede salt likit üreten marka Saltica markasının pod cihazlar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan HARPY likit içeriğinde bulunan Çiz kek, Kraker, Çilek ve Vanilya aromaları karışımı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica HARPY 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 7. admin diyor ki:

  Saltica Heisenberg, içeriğinde özel bir karışım olan Heisenberg, karışık meyveler ve Mentol tatları bulunan serinletici bir lezzet. Gurme bir lezzet olarak en çok tercih edilen Heisenberg e-likit sıvısı SALTICA yorumuyla ekstra serinletici daha güzel bir içim deneyimi sunuyor. 35mg ve 50mg salt nikotin seçenekleri bulunan Saltica Hiesenberg 30ml Salt Likit tüm pod elektronik sigara ve genel MTL içim yapan e sigara kullanıcılarına hitap edebiliyor. İngiliz menşeli premium salt likit üreticisi SALTICA likit çeşitleri geneli %100 orijinal sorgusuz iade garantili en ucuz fiyatla hemen satın al.

 8. admin diyor ki:

  Saltica HYDE, içeriğinde bulunan Nar, Vanilya ve yaban mersini aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Pod Elektronik Sigara kullanıcıları için satışını yaptığımız Saltica HYDE 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 9. admin diyor ki:

  Saltica ICE, içeriğinde bulunan buzlu limonata tadı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica ICE 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 10. admin diyor ki:

  Saltica KHAN, içeriğinde bulunan Çilek, Muz ve Ejderha Meyvesi tatlarının muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica KHAN 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 11. admin diyor ki:

  Saltica Leseath, içeriği Karpuz, Kivi, Çilek ve buz aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica Leseath 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 12. admin diyor ki:

  Saltica LYCON, içeriğinde yer alan Tütün, Karamel, Vanilya ve Fındık aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica LYCON 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 13. admin diyor ki:

  Saltica Mem, Limon, Kurabiye ve Gofret tatlarının muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica MEM 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 14. admin diyor ki:

  Saltica OLIMPIA, içeriğinde bulunan kırmızı elma, şeftali, çilek ve buz karışımı tatların muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica OLIMPIA 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 15. admin diyor ki:

  Saltica OXYGEN, içeriğinde bulunan taze salatalık, olgun greyfurt ve buz tatlarının muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. Salatalığın serinletici etkisine bayılacağınız alt tonlarda sert greyfurt tatları ve buz etkisi tam bir yaz mevsimi elektronik sigara likiti demek yanlış olmaz. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica OXYGEN 30ml salt likit ile ekstra oksijen alırcasına rahatlamanın tadını çıkarın.

 16. admin diyor ki:

  Saltica Pinky, pod elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan PINKY e likit içeriğinde Greyfurt, Limon ve Portakal Suyu tatlarının muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica PINKY salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 17. admin diyor ki:

  Saltica Riote, İngiltere menşeli yüksek kalitede salt likit üreten Saltica markasının pod elektronik sigara ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan Riote likit içeriğinde bulunan Vanilya, Badem, Kokonat, Viski ve tatlı şekerleme aromaları karışımı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica RIOTE 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 18. admin diyor ki:

  Saltica RY4, pod elektronik sigara ve MTL tanklar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı nikotinden üretilen salt likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan RY4 likit içeriğindeki Amerikan tütünü, karamel ve özel tatlar ile sağlanan RY4 özel tat sizi mest edecek içim sunar. Bir çok pod kullanıcısı tarafından güzel yorumlar alan 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica RY4 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 19. admin diyor ki:

  Saltica TELOS Salt Likit 30ml
  Saltica TELOS, Karamel, Muz, Bal ve Mısır Gevreği aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica TELOS 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 20. admin diyor ki:

  Saltica TROLL, İngiltere menşeli yüksek kalitede salt likit üreten Saltica markasının pod Kit cihazlar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan Troll likit içeriğinde bulunan Çikolata ve Süt aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica TROLL 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 21. admin diyor ki:

  Saltica ULTIMA, pod elektronik sigara ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan Ultima salt likit içeriğinde bulunan sert kahve, vanilya, bisküvi, esmer şeker aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica ULTIMA 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 22. admin diyor ki:

  Saltica USA MIX, Seçkin tütünlü salt likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan USA Mix likit içeriğinde bulunan Amerikan tütünü tadı sizi mest edecek içim sunar. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica Usa Mix salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 23. admin diyor ki:

  Saltica Vaporium, İngilterenin yüksek kalitede salt likit üreten Saltica markasının pod e sigara ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu Salt Nic. e-likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan Vaporium e-likit içeriğinde bulunan 1. sınıf sarı tütünlerin vişne ile muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. Özellikle Vişneli puro tatlarından hoşlananların denemesi gereken özel ve güzel bir lezzet. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica Vaporium 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 24. admin diyor ki:

  Saltica VEGA, Yüksek kalitede e likitler üreten Saltica markasının pod mod ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı nikotinden üretilen pod sistem likit çeşitlerinden biri olan VEGA Salt Likit içeriğinde bulunan Ananas ve Limon’un muhteşem uyumu sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica VEGA salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

 25. admin diyor ki:

  Saltica Virginia Tobacco, Tütünlü pod likitleri içerisinde en çok tercih edilen ve müşterilerce olumlu yorumlanan Virginia tütünü tadı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml’lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica VIRGINIA TOBACCO 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.